Embed

MEVLÜT KANDİLİ Doğum Günün Kutlu Olsun Ya Habiballah(sav)

 

MEVLÜT KANDİLİ

Doğum Günün Kutlu Olsun Ya Habiballah(sav)

 

Allah CC, Melekleri, 18 bin alemin ruhanileri bugün gümbür, gümbür törenlerle Senin doğum gününü kutluyor. Mutlaka hepsi Sana Selavat getiriyor. Getirilmiş ve getirilecek bütün Selavatı Şerifeler adedince her anı seyyiale Sana selat ve selam olsun Ya Habiballah....

 

Ümmetimden bana en şiddetli muhabbeti olanı, beni görmeden kitapta gördükleriyle iman eden ve sevgice en fazla olan kavimlerdir.
Ravi: Hz. Ebu Hüreyre (r.a.)

 

Ey Sevgili, Ey Segililer Sevgilisi! Sen Habibini SAV bizim anlayamıyacağımız kadar derin seversin. Bizlerde Habibinin Ümmetiyiz. Ümmeti Habibullahız. Nolur bizleri de derin bir şekilde sev. Sevilecek bir hayat yaşamayı nasip eyle. Seni anlatan bir dil eyle... Amin.

 

Ey Karib Allahım, Sen kullarına şah damarından yakınsın, Hz İbrahime Halilullahlık makamı verdin ve kendine yakın eyledin, Efendimize SAV Habibullahlık (Allahın Sevgilisi) makamı verdin ve kendine çook yakın eyledin. Bizleri de doğuştan Ümmeti Habibullah eyledin. Kendine çok yakın eyle. Ümmeti Habibullah ruhumuzu teslim etmeyi ve kıyamete kadar hesap defteri açık kalacak insanlardan olmayı nasip eyle. Yakinimizi arttır. En sevdiklerinden eyle. Amiiin, Ecmain.

 

Ey Habib olan Allahım, bizlere Habibini sav'i memnun edecek işler yapmayı nasip eyle. Habibini çok derin sevmeyi ve insanalara anlatmayı nasip eyle. AMİN...

 

Ey Güzeller Güzeli ve bütün güzellikleri yaratan Cemil olan Allahım! Habibine çok güzel dua etme yollarını gösterdiğin gibi bana dagüzel dualar etmeyi ve güzel bir hayat yaşamayı nasip eyle. Ömrümü bereketli eyle. Kalıcı eserler bırakmayı nasip eyle. Amin.

 

Ey Azametine kurban olduğum Allahım! Ya Zel Celali vel ikram! Habibin ve İsmi Azamın hürmetine, Seni en güzel bir şekilde anlatmayı bizlere nasip eyle.

 

Habibinin (sav), Habibullah Aşığı Hoca Efendilerimizin dualarını duamız, niyetini niyetimiz olarak kabul eyle Allahım.

 

Yaa Erhanerrahimin ve Ya Ekremel Ekremin, Senden diliyor ve dileniyorum Habibin hürmetine, Eyüp Sultan, Fatih Sultan Mehmet ve bütün inanalar hürmetine, yarattıkların ve yaratacakların hürmetine, Zatın, Cemalin, Esman ve İsmi Azamın hürmetine, yaptıracağın tüm işlere Halilullah ve Habibullah bereketi ver.

 

Ey Güzel Allahım Kainatın zerreleri ve terkipleri adedince Sana hamdü senalar olsun. Habibin Hz. Muhammed'in ve ümmetinin hamdü senaları adedince hamdü senalar olsun. insanlığın ve meleklerin ve yaratılmışların hamdü senaları adedince hamdu senalar olsun. Her anı seyyiale X bildiğin sayılar adedince Sana hamdü senalar olsun Allahım.

 

Eyy Habibini güzel nimetlerine gark eden Allahım. Habibinin ümmetini ve biçare her ferdini de manevi maddi nimetlerine gark et. Sen bizim almayı sevdiğimizden daha çok vermeyi seversin. Sen Ekremek Ekreminsin... Amin.


Ey hazineleri bitmeyen, eksilmeyen ve vermeyi seven Allahım! Ümmeti Muhammedine bildiğin gibi ver. Senin Süprizlerin ve vermen sınırsızdır. Bizim hayallerimiz senin ikramlarına, lütuflarına yetişmekten çok acizdir. Meccanen lütuflarını dileniyoruz allahım.

 

   Habibin(sav) Aşkına bizleri de sev.

 

Ey Hazreti Muhammed SAV'i yaratan ve bütün insanlığa büyük bir nimet olarak gönderen Sevgili Allahım!

Dünyada bilinen bütün güzel özelleikleri en kamil bir şekilde taşıyan Habibin Aşkına bizleri de sev. Biz biliyoruz ki Sen Habibini bizim anlayamıyacağımız kadar derin bir muhabbetle seviyorsun. Gelmiş geçmiş nam, şan ve makamların en güzeli olan HABİBULLAH'lık makamını Habibine verdin. Nolur Habibi Zişanın olan derinmuhabbetin hürmetine bizlere tam Ümmeti Habibullah olmayı nasip eyle. Tahtı Süleymandan ziyade taht, bahtı Süleymandan ziyade baht ver. Habibinin ettiği hamdü senalar kadar her salise Sana hamdü senalar olsun Güzel Allahım. Bizlere En Güzel dua etme metodları öğret....

Amin ...Ecmain

 

ALLAHIM BENİ HABİBİNE AŞIK, İLMİYLE AMİL BÜYÜK ALİM EYLE...

 

ANNEME, BABAMA HABİBİN AŞKINA BOOOL BOL DUA ETMEYİ ETMEYİ NASİP EYLE...

 

BENİ VE SEVDİKLERİMİ, EN SEVDİKLERİNDEN EYLE... AMİN

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !