ESMA’ÜL HÜSNA HAZİNESİ KİTABI ÇIKTI

GÜNÜN DUASI BLOG SİTESİ KİTAPLAŞTI
ESMA’ÜL HÜSNA HAZİNESİ KİTABI SEÇKİN KİTAPÇILARDA

Esma'ül Hüsna Hazinesi

KİTAP TEMİNİ İÇİN:
http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=455595&sa=42869890


KİTAP HAKKINDA:
 
"Esmâü'l-Hüsnâ Hazinesi" kitabı "En güzel isimler Allah'ındır. O halde O'na o güzel isimlerle dua edin." ayetinin güzel bir tefsiri. Okuyan herkesin seveceğine inanıyorum.
Allah'ın güzel İsimlerini anlatan bu kitapta sade ve akıcı bir dil kullanılmış. Ayrıca her bir ismin anlamı ve o isme göre nasıl dua edileceği üzerinde geniş bir şekilde durulmuş.
Harun TOKAK
 
Ben, Esmâü'l Hüsnâ  Hazinesi'ni duygulanarak, sevinerek, büyük bir dikkatle okudum. Güzel eseri ile beni çekip çeviren, İsmail Kılınç'ın, önce arı duru Türkçesi oldu. Kitap, Allah'ın güzel isimlerine lâyık bir Türkçe ile hazırlanmış.
Yavuz Bülent BÂKİLER
 
"Esmâü'l-Hüsnâ Hazinesi" kalbin zümrüt tepelerine yönelişin bir bilinci olarak düşünülmüş.
Baştan sona coşkun bir anlatım, şevkli bir üslup, gönülden süzülen sızıntılar, yazarın kendi basiretini seslendiren bir söylem olarak notlar düşülmüş.
Tebrikler ve binler dualar.
Mehmet PAKSU
 
"Esmaül Hüsna Hazinesi" kitabı, Rabbini seven, sevgisini kemale götürmek isteyen, bunun için Allah'ın sevdiği ve gönül ehline sevdirdiği Habîbi'ni örnek almaya çalışan bir kulun Rabbine yönelmesi, dilin elverdiği ölçüde O'nun güzel isimlerini anlamaya ve anlatmaya çalışması, her bir ismin ilham ettiği duygu ve düşüncelerle Mevlâ'sına dua etmesi…
Prof. Dr. Hayreddin KARAMAN

 

SEVGİLİ DOSLAR GÜNÜN DUASI KİTAPLAŞTI

 

SEVGİLİ DOSLAR www.gununduasi.blogcu.com adresinde 3 yıldır yazılmakta olan dualar kitap olarak basıldı. 308 Sayfalık kitabın ismi ESMA’ÜL HÜSNA HAZİNESİ.

Sizlerin bu siteyi okumanız, yorumlar yazmanız ve bu sitede yayınlanan yazıları çeşitli sitelerinde yayınlamanız bu kitabın ortaya çıkmasına sebep oldu.  Kitabın hayırlı ve bereketli olması için şiddetle DUALARINIZI BEKLİYORUM….(İsmail Kılınç)

 

NOT: TOPTAN KİTAP SİPARİŞLERİ İÇİN:
10 Adet ve üzeri toptan kitap almak isteyenler için %50 indirim yapılır. Yani 10 TL yerine Sadece 5 TL. İrtbat: (yapimciyonetmen@gmail.com

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !